İstanbula Özel Firma Rehberi

Ticaret Merkezim, Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş

Erkan Çimşir (Yönetici)

0542 231 12 31

Ticaret Merkezim, Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş

www.ticaretmerkezim.com

iletisim @ ticaretmerkezim.com

Türkiye'nin en büyük kapasiteye sahip, özgün, güncel ve ücretsiz ilan sitesi tam anlamı ile müşteriye ulaşmanın hem en kolay, hemde en hızlı yolu! Haydi sizde şimdi, hiç vakit kaybetmeden aramıza katılın! Sizi aramıza katılmanız için sabırsızlıkla bekliyoruz. Al sat kirala kazan...

ticaretmerkezim.com “Türkiye’nin İlan Sitesi” sloganıyla 1 Ocak 2016’de yayın hayatına başladı. İlan vermenin tamamen ücretsiz olduğu ticaretmerkezim.com 12 bölümden oluşmaktadır.

Emlak, Oto, Alışveriş, Kariyer, İş Makineleri,Firmalar ve Hizmet.

ticaretmerkezim.com; ilan eklemenin sınırsız ve tamamen ücretsiz olması, sade tasarımı,kullanıcıların basit bir şekilde ilan ekleyebilmeleri nedeniyle şimdiden kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Ayrıca Emlak, Oto ve Alışveriş sektöründeki firma sahipleri çok uygun fiyata mağaza açabilmekte, ücretsiz web sitesine sahip olmaktadır.

Değişime açık, geleceğe yönelik geliştirilebilen site mimarisi ile ticaretmerkezim.com her gün yeni ilanların girildiği internette, kullanıcıları aradığı ilana anında ulaştırabilecek bir altyapıya sahiptir. İlan ararken ya da verirken alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden yenilikleri yaşamak artık mümkün.

Site yapısı ve içeriğinde tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alan ticaretmerkezim.com günlük ilan girişi ve üye sayısı bakımında Türkiye’nin en hızlı büyüyen alışveriş ve ilan sitesidir.

Küçükçekmece Küçükçekmece / İstanbul

Şirket Tipi: Anonim şirket (A.Ş.)

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018

Firmanın Haritadaki Yeri