İstanbula Özel Firma Rehberi

Deka Karot Beton Kesme ve Delme Hizmetleri

Şakir Kotan (Yönetici)

0532 468 42 34

0530 283 27 22

Deka Karot Beton Kesme ve Delme Hizmetleri

www.karotbetonkesmemakinesi.com

info@karotbetonkesmemakinesi.com

Her türlü karot beton delme, kesme, kırma uygulamalarını yapabilecek makine, ekipman ve tecrübeli çalışanlarıyla size ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Firmamız yılların verdiği tecrübe ile alanında profesyonel hizmet vermektedir.

Sert zemin ve beton delme ve kesim işlerinizi etrafa zarar vermeden temiz bir işçilik ile istediğiniz alanlarda delme işlerini yapıyoruz

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumunda yerinde görerek en uygun fiyatı veriyoruz. Karot ile beton delme bizim işimiz. İstanbul Avrupa yakasında tüm semt ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Deka Karot 2010 yılında kurulmuş olup karot beton delme kesme ve ankraj işlerinde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

2010 yılının başlarında beton kırma, karot, beton delme, kat indirme gibi günümüzde evlerimizde, işyerlerimizde ve yeni konutların inşasında çok rastlanan ihtiyacımız olan bu işlerde eklenerek hedeflerine ulaşmak için bir adım daha atmıştır.

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompresör ile kırım işlemi ucudur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot
makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldrımak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

Muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılır.

Demir filizi ekilmesinde en güvenli yöntem olup özellikle hasar görmüş kolon ve kiriş takviyelerinde, mantolama işlemlerinde güvenle kullanılır. Var olan betonarme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonarmenin birbirine bağlanması amacı taşıyan, epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıları ankre edilmesi işlemidir. Her donatı çapı için uygulanabilmektedir.

Karot delme veya kesme işleminin tercih edilmesinin en büyük sebebi yapılara en ufak bir zarar bile vermemesidir. 30 katlı bir binanın en üst 10 katını yıkmak isterseniz kırıcılarla bu işi yapamazsınız, yapsanız dahi yapı büyük oranda zarar görür. Fakat karot kesme ve delme makineleri ilebu işi sıfır hasar ile yapmanız mümkündür. Profesyonel bir Karot firması arıyorsanız firmamızı çekinmeden araya bilir bilgi edinebilirsiniz.

Firmamız her türlü beton zemin kesme ve delme işlerini yapmaktadır. Beton Kolon, Perde Beton Duvar, Tabla Beton gibi beton malzemelerin kesimi profesyonel karot beton kesme ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Titizlikle yaptığımız kesim ve delme işlerinde emniyeti ön planda tutarak sıfır risk ile işimizi yapmaktayız.

İ.O.S.B. ESKOOP SAN. SİT. C8 BLOK No:513 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL Bahçelievler / İstanbul

Şirket Tipi: Anonim şirket (A.Ş.)

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2018

Firmanın Haritadaki Yeri